Del-Tone JM-Style | Fiesta Red
Een jazzmaster van Del-Tone, nauwkeurig gebouwd op Nederlandse bodem!
Met maar liefst 3 kilo is deze jazzmaster in een gave Fiesta Red kleur, een zeer lichtgewichte jazzmaster. Met een 2-delige abachi houten body, esdoorn hals, Indisch palissander fretboard en een nitro cellulose afwerking. Eén en al kwaliteit met Apollo pickups.
De muzikanten Alvaro en Vincent weten als geen ander wat de behoeften van een muzikant zijn op het gebied van gitaren en geluid. "Omdat we zowel muzikanten als bouwers zijn, denken we ook als muzikanten. En dat betekent dat we TONE denken", aldus Alvaro den Hartog en Vincent Sibum.
Apollo Pickups
Ook van Nederlandse bodem, komen de Apollo pickups die ook allen met de hand worden gemaakt. Alle werkzaamheden wordt door henzelf uitgevoerd, van het uitkiezen van de beste materialen als het omwinden van draad op een spoel. Iedere handeling heeft effect op hoe een pickup gaat klinken. Bij Apollo Pick ups zijn ze continue op zoek naar het maken van nieuwe combinaties en ontwikkelen zo nieuwe soort pickup sounds. Alle nieuwe pickups worden eerst getest door professionele muzikanten, voordat ze in productie worden genomen. Want geluid wordt serieus genomen!
De sound van Apollo pickups klinken 'vintage', maar het zijn geen 'simpele' reproducties van originele modellen. Apollo pickups heeft originele modellen bestudeerd en deze vervolgens opnieuw ontworpen.
Del-Tone (Nederland)
Del-Tone gitaren zijn gebouwd door Alvaro den Hartog en Vincent Sibum. Zij zijn gespecialiseerd in het bouwen van vintage-stijl en custom-gitaren. De gitaren van Del-Tone kenmerken zich door groot vakmanschap en het gebruik van de beste materialen. Del-Tone bouwt instrumenten van boetiekkwaliteit die voor redelijke muzikantenprijzen worden verkocht.
Alvaro den Hartog werkt al meer dan tien jaar als gitaarbouwer, zowel in zijn geboorteland Brazilië als in Nederland. Hij staat bekend om zijn vriendelijke, hardwerkende perfectionisme. Alvaro is gespecialiseerd in houtbewerking, schilderen, veroudering en setups.
Vincent Sibum studeerde gitaar aan het Conservatorium van Amsterdam en speelde in vele bands. Hij windt al jaren gitaar-pickups en startte in 2018 zijn eigen merk Apollo Pickups. Vincent is gespecialiseerd in houtbewerking, pickups en kwaliteitscontrole.
Specificaties:
Merk: Del-Tone
Body: Custom JM-style
Serial Number: 62186
Body materiaal: 2-delig Abachi
Kleur: Fiesta Red
Afwerking: Nitro cellulose
Hals: Maple (esdoorn)
Aging: Light
Hals: Esdoorn
Fretboard: Indian Rosewood (Indisch palissander)
Halsprofiel: C
Radius: 9.5”
Pickups: Apollo Pickups JM-style (hand omwonden)
Guard: 3-laags mint green
Electronica: 3-weg toggle
Tuners: Kluson double-line
Frets: 6105 (medium jumbo)
Bridge: Del-Tone Vintage style met buzz stop
Vibrato: Del-Tone Vintage style
Pots: 250k, CTS
Capacitor: 0.047 uF Mustard, Tube Amp Doctor
Gitaarkoffer: Ja, Gator koffer
Deze Del-Tone JM-style Fiesta Red wordt geleverd inclusief:
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Gratis onderhoudsbeurt
- Inruilmogelijkheid
- Afgesteld naar eigen wens (neem hiervoor contact met ons op)
- Bijbehorende koffer
Contact
Wil je meer weten of heb je een vraag over dit product? Kom dan eens langs in de winkel waar onze gitaar experts je alles over de instrumenten kunnen vertellen onder het genot van een kopje koffie, thee of een frisje! Ook kun je contact met ons opnemen via de mail ([email protected]) of telefoon (038-3765004).